Nieuws

© MAXUS

Elektrische Maxus pick-up T90 EV voorgesteld op IAA Hannover

19 september 2022
Door Dieter Quartier
Naast de Amerikaanse Rivian R1T mogen we in Europa binnenkort nog een andere elektrische pick-up verwachten. Die komt van bij Maxus (SAIC) en belooft een mooie verhouding prijs-uitrusting-rijbereik.

MAXUS T90 EV 3De Maxus T90 EV is 5,37 meter lang en wordt geleverd met een dubbele cabine. Bijster origineel oogt hij misschien niet, maar onopgemerkt passeert hij evenmin. 
t90 22De laadbak meet 1,49 meter op 1,51 meter en kan 925 kilo vervoeren. De aandrijving wordt verzorgd door een 150 kW/204 pk sterke elektromotor die 310 Nm koppel naar de achterwielen stuurt. Een batterij van 89 kWh maakt een actieradius mogelijk tot 330 kilometer (WLTP gecombineerd).

Meer dan dit kon de importeur nog niet kwijt, behalve dan dat de uitrusting onder meer elektrisch verstelbare kunstlederen stoelen, airconditioning en een 10,25-inch touchscreen met smartphone-integratie omvat.

Deel op

Lees meer over

Dieter Quartier

Dieter Quartier (°1976) schrijft al sinds 2000 met motorolie in plaats van inkt. Zijn interessesfeer reikt van classics tot electrics. Bedrijfsmobiliteit in ruime zin is zijn dada.

Contact

YesYes BV
Veenstraat 10
B-3630 Maasmechelen

BTW: BE 0883 567 853

Autonieuws

Ook op


© Autonieuws. Alle rechten voorbehouden. Design door We Cre8 It.